Promocje

Stoły do salonu

              

Wydawać by się mogło, że stół to mebel, bez którego nie da się funkcjonować tylko w kuchni. Jednak praktyka pokazuje, że stoły mają o wiele szersze zastosowanie. Gdzie warto go wykorzystać? Poniżej przedstawiamy Ci kilka pomysłów!

             

Stoły do salonu

          

To, że stół sprawdzi się w kuchni, doskonale wiemy, ale na pewno nie będziemy przyjmować tam gości, zwłaszcza jeśli dysponujemy dużym domem, czy mieszkaniem. Dlatego o wiele lepszym wyborem będzie sięgnięcie po stół do salonu. Dzięki temu, że taki mebel znajdzie się w naszym salonie, to w końcu będziemy mogli spożywać rodzinne posiłki, ale nie tylko. Stół w salonie to również dobra opcja na spotkania z przyjaciółmi, czy na większe spotkania ze znajomymi.

           

W takich przypadkach dobrym wyborem może okazać się stół i krzesła w komplecie. Do wyboru pozostają nie tylko klasyczne modele, ale również okrągły stół z krzesłami, który dodatkowo można rozkładać w zależności od swoich potrzeb.

            

Stoły do jadalni

             

W komfortowej sytuacji znajdują się osoby, które dysponują jadalnią, ponieważ to by oznaczało, że salon wcale nie musi być wyposażony w biały stół z krzesłami, bo możemy go spokojnie ustawić w jadalni. W tym przypadku, im większy stół, tym lepiej, ponieważ dzięki temu będziemy w stanie nie tylko zapewnić komfort swoim bliskim w czasie spożywania posiłków, ale również organizować większe spotkania w gronie przyjaciół, czy innych członków rodziny. Jednak nie musimy też od razy zajmować sobie całej przestrzeni.

         

Dobrym wyborem może okazać się stół rozkładany, który daje nam możliwość poszerzania jego wielkości. Do wyboru pozostaje stół rozkładany okrągły, jak i prostokątny, więc dodatkowo możemy zdecydować, jaki produkt znajdzie się w naszej jadalni. Na pewno nasz wybór powinien paść na biały stół do jadalni jeśli preferujemy klasykę, jak i styl skandynawski, który jest ostatnio bardzo popularny.

               

Stoły do pokoju

           

Jednak na tym nie koniec propozycji, ponieważ dobrym wyborem może okazać się sięgnięcie po stół do pokoju. Takie rozwiązanie sprawdza się, jeśli dysponujemy mieszkaniem typu studio. Jeśli nie mamy oddzielnej kuchni, lecz duży pokój połączony jest z aneksem, to właśnie ustawienie stołu może okazać się strzałem w dziesiątkę. Co ciekawe, wcale nie musimy sięgać po kwadratowy, czy prostokątny stół, który zajmuje dużo miejsca. Do wyboru pozostają nowoczesne stoły i krzesła o nietuzinkowym wzornictwie, a także funkcjonalności. I tak do mniejszych pomieszczeń idealnym wyborem może okazać się stół okrągły rozkładany, który dodatkowo można powiększać i pomniejszać w zależności od swoich potrzeb.

Stoły do salonu 

Jest 75 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 75 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 75 elementów