Stoły do salonu

Wyświetlanie 1-24 z 75 elementów

Filtry aktywne

Stoły loftowe, tradycyjne czy klasyczne? 

Na początek zastanówmy się w jakim stylu stół preferujesz? Czy podobają Ci się stoły w stylu loftowym czy może w stylu klasycznym? Warto dopasować stół do ogólnego wystroju wnętrza. Jeżeli w Twoim domu dominują akcenty tradycyjne, klasyczne to niewątpliwie wybrany stół powinien być w podobnym stylu. Natomiast jeżeli gustujesz w nowoczesnych kombinacjach to możemy Ci zaproponować białe lub czarne stoły w połysku lub modne ostatnio stoły loftowe. 

Wydawać by się mogło, że stół to mebel, bez którego nie da się funkcjonować tylko w kuchni. Jednak praktyka pokazuje, że stoły mają o wiele szersze zastosowanie. Gdzie warto go wykorzystać? Poniżej przedstawiamy Ci kilka pomysłów!            

Stoły do salonu

          

To, że stół sprawdzi się w kuchni, doskonale wiemy, ale na pewno nie będziemy przyjmować tam gości, zwłaszcza jeśli dysponujemy dużym domem, czy mieszkaniem. Dlatego o wiele lepszym wyborem będzie sięgnięcie po stół do salonu. Dzięki temu, że taki mebel znajdzie się w naszym salonie, to w końcu będziemy mogli spożywać rodzinne posiłki, ale nie tylko. Stół w salonie to również dobra opcja na spotkania z przyjaciółmi, czy na większe spotkania ze znajomymi.

           

W takich przypadkach dobrym wyborem może okazać się stół i krzesła w komplecie. Do wyboru pozostają nie tylko klasyczne modele, ale również okrągły stół z krzesłami czy stylowy stół loftowy na masywnych czarnych nogach, który dodatkowo można rozkładać w zależności od swoich potrzeb.

            

Stoły do jadalni

             

W komfortowej sytuacji znajdują się osoby, które dysponują jadalnią, ponieważ to by oznaczało, że salon wcale nie musi być wyposażony w biały stół z krzesłami, bo możemy go spokojnie ustawić w jadalni. W tym przypadku, im większy stół, tym lepiej, ponieważ dzięki temu będziemy w stanie nie tylko zapewnić komfort swoim bliskim w czasie spożywania posiłków, ale również organizować większe spotkania w gronie przyjaciół, czy innych członków rodziny. Jednak nie musimy też od razy zajmować sobie całej przestrzeni.

         

Dobrym wyborem może okazać się stół rozkładany, który daje nam możliwość poszerzania jego wielkości. Do wyboru pozostaje stół rozkładany okrągły, jak i prostokątny, więc dodatkowo możemy zdecydować, jaki produkt znajdzie się w naszej jadalni. Na pewno nasz wybór powinien paść na biały stół do jadalni jeśli preferujemy klasykę, jak i styl skandynawski, który jest ostatnio bardzo popularny.

               

Stoły do pokoju

           

Jednak na tym nie koniec propozycji, ponieważ dobrym wyborem może okazać się sięgnięcie po stół loftowy. Takie rozwiązanie sprawdza się, jeśli dysponujemy mieszkaniem urządzonym w industrialnym stylu .