Szafki RTV

Filtry aktywne

Kącik telewizyjny to popularny element salonowej aranżacji. W nim nie tylko znajduje się telewizor, ale również szafka RTV, czyli funkcjonalny mebel, który został tak opracowany, aby zapewnić miejsce pod telewizor, a także inne urządzenia multimedialne. Dlatego trudno sobie wyobrazić, że mogłoby go zabraknąć w naszym salonie. Tylko po jaką szafkę RTV warto sięgnąć? Chętnie pomożemy rozwiać wątpliwości i podjąć ostateczną decyzję!

   

Jakie szafki RTV oferujemy?

  

Aby ułatwić zadanie, warto wspomnieć, jakie dokładnie szafki RTV czekają do wyboru. Jako doświadczona firma doskonale wiemy, że każdy nasz klient ma inne oczekiwania, czy preferencje. Poza tym każdy też ma inny wystrój salonu, a jest on bardzo istotny, gdy chce się wybrać komody pod telewizor. Dlatego postanowiliśmy dołożyć starań, aby zapewnić jak najszerszy wybór tego typu produktów. I tak w naszej ofercie czekają m.in. szafki rtv białe w połysku nowoczesne, które sprawdzą się w tych domach i salonach, gdzie stawia się na design.

  

Oczywiście nie zabrakło również standardowych rozwiązań, a więc klasyczne szafki rtv również będzie u nas nabyć i to w bardzo dobrej cenie. Cechuje je nie tylko prosta bryła i spójna estetyka, ale również brak fikuśnych ozdobników, więc możemy być pewni, że każdy, kto preferuje klasyczne rozwiązania, nie będzie miał powodów do narzekań.

   

Postawić na szafki RTV wiszące czy stojące , szafki RTV białe w połysku czy w kolorze drewna?

    

Jeszcze kilka lat temu szafka RTV była stojąca. Jednak z biegiem czasu zmieniły się nie tylko trendy, ale również wymagania klientów, więc aktualnie w ofercie znalazły się również szafki rtv wiszące. Które z nich warto wybrać? Klasyczna szafka rtv to mebel stojący na podłodze. Został wyposażony w drobne nóżki, a także w otwory, które dają możliwość wygodnego schowania kabli od poszczególnych sprzętów. Jeśli właśnie takie rozwiązanie nas odpowiada, lub po prostu mamy salon urządzony w klasycznym stylu, to zdecydowanie naszym wyborem powinny być szafki stojące.

         

Jeśli nasz salon został urządzony w nowoczesnym stylu, to lepszym wyborem będzie biała szafka rtv w połysku, zwłaszcza jeśli zależy nam na ciekawej aranżacji. Wisząca szafka może przez nas zostać umieszczona na różnej wysokości, ale zawsze nie ma co przesadzać z jej umieszczeniem, ponieważ jeśli nad nią ma znaleźć się telewizor, to lepiej, żebyśmy mogli na niego wygodnie spoglądać. Szafki wiszące RTV to również dobry wybór do wnętrz zachowanych w wielu innych stylach, w tym na przykład w stylu skandynawskimi, czy retro. Co więcej, to właśnie szafka wisząca sprawdzi się w loftach, więc widać, że możliwości jej wykorzystania jest naprawdę sporo.