Salon i jadalnia

Filtry aktywne

                 

Salon z jadalnią zwykle są ze sobą połączone, więc musimy dopilnować, aby meble i dodatki z obu stref dobrze się ze sobą komponowały. Jak to zrobić? Na pierwszy rzut oka może to się wydawać bardzo problematyczne zadanie, ale biorąc pod oferowane przez nas rozwiązania, szybko można sobie z tym poradzić.

           

Jakie meble do salonu i jadalni oferujemy?

              

Zawsze staramy się swoim klientom oferować bardzo szeroki wybór produktów, więc na pewno nikt też nie będzie miał powodów do narzekać, gdy trzeba będzie urządzić nowoczesny salon z aneksem kuchennym, czy sprytnie połączyć salon z jadalnią. W naszej ofercie na pewno nie zabraknie stylowych i zarazem jakościowych mebli do salonu, które będą dostępne w różnej kolorystyce. Tylko u nas znaleźć można czarne meble do salonu, czy nawet białe lub szare, które mogą okazać się idealnym wyborem, gdy marzy nam się salon w stylu skandynawskim.

                 

Tyle samo ciekawych rozwiązań przygotowaliśmy do jadalni. Do wyboru pozostają stoły z krzesłami w różnych kolorach, jak i w różnej wielkości. Stół z krzesłami na 4 osoby, stół do jadalni z krzesłami na 6 osób, czy nawet stół z krzesłami na 12 osób, to tylko nieliczne przykłady tego, co jesteśmy w stanie zaproponować.

              

Jak urządzić salon z jadalnią?

           

Jeśli chcemy, aby salon z jadalnią był urządzony w dobrym guście, a przy tym był funkcjonalny, to na pewno warto poświęcić na ten etap odpowiednią ilość czasu. Co więcej, warto też pamiętać o kilku kluczowych aspektach. Jakich dokładnie?

              

Jeśli nasz salon jest połączony z jadalnią, to zawsze musimy stawiać na takie meble, które będą zbliżone ze sobą kolorystycznie. Przykładowo czarne meble w salonie nie sprawdzą się, jeśli nasza cała aranżacja zachowana jest w stylu skandynawskim. Owszem możemy trochę mieszać kolory, ale zawsze warto robić to z głową, ponieważ zestaw mebli do salonu musi ostatecznie współgrać z tym, co wybierzemy do jadalni. Jeśli będziemy o tym pamiętali, to na pewno uda nam się stworzyć fajny klimat w swoich wnętrzach, a to właśnie on jest najważniejszy.

                     

Nie bez znaczenia pozostaje również to, po jakiej wielkości meble do jadalni, czy salonu sięgniemy. Wiadomo, że im większy stół z krzesłami wybierzemy, tym więcej osób uda nam się ugościć. Jednak musimy pamiętać, że nawet najlepszej jakości produkty nie spełnią naszych oczekiwań, jeśli nie dysponujemy odpowiednią ilością miejsca. Dlatego, zanim coś kupimy, sprawdźmy, czy będzie to dla nas dobry wybór. To samo dotyczy też salonu. Jeśli chcemy mieć nowoczesny salon, a ogranicza nas ilość miejsca, to nie bierzmy pod uwagę potężnych kanap z fotelami. Lepszym wyborem może okazać się narożnik, który nie zajmuje tak wiele miejsca.