Szafy ubraniowe do salonu

Filtry aktywne

Szafa 150 cm BIAŁA
 • -5%
 • Cena

Szafa Mika 2 sonoma 150 cm

Normalna cena 1 340,00 zł -5% 1 273,00 zł
Szafa 150 cm BIAŁA
 • -5%
 • Cena

Szafa Mika 2 sonoma 200 cm

Normalna cena 1 728,00 zł -5% 1 641,60 zł
Szafa Fill 90x202 cm 1/2
 • -5%
 • Cena

Szafa Fill 1 sonoma 90 cm

Normalna cena 746,00 zł -5% 708,70 zł
Szafa Alaska 150 cm BIAŁA
 • -5%
 • Cena

Szafa Wiki 250 cm sonoma

Normalna cena 1 822,00 zł -5% 1 730,90 zł
Szafa LEO 180x217 biała
 • -5%
 • Cena

Szafa Leo 180 cm biała

Normalna cena 1 614,00 zł -5% 1 533,30 zł

Jakie szafy do salonu są oferowane? Gdzie można jest wykorzystać i jak wybrać coś dla siebie? To bardzo często pojawiające się pytania. Chciałbyś poznać na nie odpowiedzi? W takim razie zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą, jak i wskazówkami!

             

Jakie szafy do salonu mamy do wyboru?

              

Szafy ubraniowe to chyba jedna z najbardziej rozbudowanych kategorii w naszym sklepie. Wszystko po to, aby zapewnić klientom jak najszerszy wybór szaf ubraniowych. I tak specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy szafy do salonu przesuwane, które idealnie sprawdzają się tam, gdzie masz ograniczoną przestrzeń lub po prostu nie chcesz sięgać po rozwiązania z drzwiami. Do wyboru czekają szafy do salonu przesuwne z lustrem, jak i bez, więc dodatkowo możesz zdecydować, czy będziesz mieć u siebie funkcjonalne rozwiązanie, które przy okazji zastąpi Ci lustro w przedpokoju.

               

Oczywiście na tym nie kończy się nasza oferta, ponieważ znajdziesz w niej również szafy do salonu z drzwiami otwieranymi. Takie rozwiązanie okazuje się dobrym wyborem zwłaszcza tam, gdzie nie występuje obawa przed zderzeniem z drzwiami wejściowymi danego pomieszczenia, jak również tam, gdzie preferowane są klasyczne rozwiązania. Jeśli masz u siebie bardziej wymagające przestrzenie, to powinieneś wiedzieć, że w naszej ofercie czeka też szafa do salonu narożna. To idealne rozwiązanie, jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać posiadaną u siebie przestrzeń, jak również wtedy, gdy tylko takie miejsce zostaje Ci do aranżacji.

              

Gdzie sprawdzą się szafy ubraniowe?

           

To, gdzie dokładnie umieścimy szafy ubraniowe, zależy od tego, jak mamy zaaranżowaną przestrzeń w domu lub mieszkaniu. Jeśli dysponujemy dużym salonem, to na pewno szafy z drzwiami przesuwnymi możemy tam ustawić. Do nowoczesnej aranżacji świetnie nadają się szafy ubraniowe do salonu z lustrem, a w przypadku salonu zachowanego w klasycznym, jak i skandynawskim stylu możemy wykorzystać szafy z drzwiami suwanymi, które nie mają lustra. Takie szafy świetnie dopełnią też wystrój loftów, salonów w stylu retro, czy eco. 

             

Oczywiście szafy ubraniowe możemy również wykorzystać w innych wnętrzach, w tym na przykład w pokoju. Jeśli dysponujemy oddzielnym pokojem, który możemy przeznaczyć na typową garderobę, czy po prostu chcemy mieć wygodniejszy dostęp do swoich rzeczy, to szafy ubraniowe do pokoju możemy ustawić. W tego typu wnętrzach świetnie sprawdzą się jednakowo szafy narożne, szafy przesuwne, jak i te z otwieranymi drzwiami.

           

Jaką szafę do salonu wybrać siebie?

                

Wybór szafy ubraniowej wcale nie musi być taki trudny, zwłaszcza jeśli wcześniej określimy, czego dokładnie potrzebujemy. Czy ma to być szafa ubraniowa z lustrem, czy też bez? Czy będzie to tradycyjna szafa, czy też szafa narożna do salonu? Jeśli odpowiemy sobie na te pytania, a później zgodnie z posiadaną przestrzenią wybierzemy coś dla siebie, to możemy być pewni, że zakup będzie udany.