Meble młodzieżowe Joker

Wyświetlanie 1-18 z 18 elementów

Filtry aktywne

                            

System Joker stworzony został z myślą o dzieciach i nastolatkach. Ciekawa, różnobarwna, a zarazem stonowana kolorystyka z pewnością zachwyci nie tylko rodziców, ale i ich pociechy. Zestawienie białego koloru z grafitem, szarym oraz dębem lefkas doskonale współgra ze sobą, tworząc przy tym piękną aranżację. Kolekcja mebli młodzieżowych Joker jest ciekawym rozwiązaniem do wnętrz bardzo słonecznych, jak i tych mniej nasłonecznionych.

              

Meble do pokoju młodzieżowego Joker, wyróżniają się również oryginalnymi uchwytami, które uatrakcyjniają wygląd mebli, dodając im designerskiego charakteru. Prosta i atrakcyjnie wizualna forma połączona z funkcjonalnością doskonale sprawdzi się w różnorodnych aranżacja, spełniając przy tym oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, jakimi są dzieci.

               

Pokój nastolatka musi być przede wszystkim funkcjonalny, dlatego projektanci, tworząc meble młodzieżowe dla chłopca, jak i dla dziewczynki brali to pod uwagę. Stworzyli pełne uroku, solidne i praktyczne meble. Ich nietypowe kształty, modna i zachwycająca kolorystyka z pewnością wpisuje się w obecnie panujące trendy.

                       

Również na uwagę zasługują materiały użyte do produkcji systemu Joker oraz solidne, dbające o najdrobniejsze detale wykonanie. To dzięki nim meble Joker cieszą się niezwykłą odpornością na codzienne użytkowanie. Nie tylko solidne wykonanie, ale również spory wybór brył dostępnych w kolekcji Joker jest ogromnym atutem. Dzięki temu mamy możliwość tworzenia znakomitych aranżacji zgodnych z oczekiwaniami oraz wielkością pomieszczenia, jakim dysponujemy.