Promocje

Pokój dziecka

                                        

Każdemu rodzicowi zależy na tym by jego pociechy miały w domu swoje własne miejsce, w którym będą mogły poczuć się bezpiecznie i komfortowo a jednocześnie zyskać prywatność, która jest niezbędna w okresie dorastania. Dobierając meble młodzieżowe należy pamiętać, że pokój dziecka spełnia wszystkie możliwe funkcje – jest sypialnią, miejscem do nauki, do zabaw, do relaksu a także miejscem, w którym przyjmowani są znajomi. Dlatego wybierając meble do pokoju dziecinnego czy młodzieżowego, miejmy na względzie nie tylko ich funkcjonalność ale także upodobania dziecka. Warto zadbać aby meble nadały kolorów i przytulności pomieszczeniu. Odpowiednio dobrana szafa, łóżko i biurko oraz dodatkowy regał czy komoda, stworzą przestrzeń zarówno do nauki jak i do relaksu.

Pokój dziecka 

Jest 63 produktów.

Podkategorie

 • Meblościanki młodzieżowe

                   

                      

  Wybór mebli może być dla nastolatka niemałym wyzwaniem. Skomponowanie mebli, które nie tylko będą ładne ale również funkcjonalne i jednocześnie pomieszczą wszystkie osobiste rzeczy nie jest takie proste. Młodym, którzy sami chcą wybrać meble do swojego pokoju i jednocześnie mieć pewność, że będzie on w pełni funkcjonalny, proponujemy meblościanki. W naszych zestawach znajdują się wszystkie potrzebne meble, by zagwarantować Ci komfort, ład, zapewnić odpowiednią ilość miejsca do przechowywania rzeczy, stworzyć miejsce, w którym zajmiesz się szkołą oraz miejsce do odpoczynku.

 • Systemy mebli...

              

                 

  To propozycja dla tych spośród młodych, którzy mają wizję swojego pokoju i sami pragną wybrać każdy mebel. Szeroki wybór systemów meblowych w bardzo różnych stylach i kolorach daje możliwość dobrania mebli wedle własnych upodobań i potrzeb. 

 • Szafy i regały
 • Biurka młodzieżowe
 • Łóżka młodzieżowe
 • Komody dziecięce i...
 • Półki do pokoju dziecka
na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 63 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 63 elementów