Meble do pokoju Flix

Filtry aktywne

Zastanawiasz się jak ożywić beżowy salon?         

            

Spróbujemy doradzić Ci w tej kwestii. Beżowy, nudny salon możesz ożywić za pomocą odpowiednio dobranych mebli oraz dodatków. 

W przypadku tych ostatnich - sprawdzą się tutaj ciemne dodatki. Do beżu świetnie sprawdzą się czarne ozdoby typu lampki, wazony, ramy obrazów. 

Jeżeli chodzi o meble - beżowy salon ożywią meble z czarnymi wstawkami. Naszą propozycją jest kolekcja Flix - nowoczesne meble do salonu, z nutą skandynawskiego stylu. Dwa różne od siebie warianty kolorystyczne do wyboru zachwycą miłośników zarówno ciemniejszych, przytulnych wnętrz, jak i jasnych, radosnych i świeżych aranżacji.

Kolor dąb artisan połączony z czarnymi wstawkami kreuje ciepły wystrój pełen harmonii, a biel z kontrastową czernią tworzy niesamowity efekt wizualny w tych mniej nasłonecznionych pomieszczeniach. Czarne wstawki w obu kolorach uatrakcyjniają wygląd mebli, dodając im elegancji i designerskiego charakteru, a ogólny wygląd beżowego salonu ożywią

Skośne nóżki zapewniają stabilność mebli oraz nadają lekkości i nietypowego wyglądu. Stworzone zostały również po to, aby ułatwić sprzątanie i utrzymanie czystości w pokoju. Natomiast bezuchwytowy system otwierania drzwiczek i szuflad, to nie tylko nowoczesny styl, ale również elegancja i estetyczny wygląd.