Szafy do sypialni

Filtry aktywne

Regał Inez plus 1/2
  • -5%
  • Cena

Szafa Inez 50 cm nr 26

Normalna cena 414,00 zł -5% 393,30 zł
Szafa NERON 120/216/60 cm
  • -5%
  • Cena

Szafa Nero 120 cm sonoma

Normalna cena 948,00 zł -5% 900,60 zł
Szafa NERON 120/216/60 cm
  • -5%
  • Cena

Szafa Nero 120 cm biała

Normalna cena 948,00 zł -5% 900,60 zł
Szafa LEO 180x217 biała
  • -5%
  • Cena

Szafa Leo 180 cm biała

Normalna cena 1 614,00 zł -5% 1 533,30 zł
Szafa LEO 180x217 sonoma 1/2
  • -5%
  • Cena

Szafa Leo 180 cm sonoma

Normalna cena 1 614,00 zł -5% 1 533,30 zł

Czy warto mieć w swojej sypialni szafę? Jakie produkty brać pod uwagę? To bardzo często pojawiające się pytania. Ty również szukasz na nie odpowiedzi? Chętnie Ci ich udzielimy!

   

Szafa w sypialni – przyda się, czy nie?

     

Jeszcze jakiś czas temu jednogłośnie byśmy stwierdzili, że szafa w sypialni jest zbędna i lepiej zdecydować się na komodę. Jednak obecnie wszystko się zmieniło, ponieważ widać, że komoda nie zawsze jest w stanie zastąpić szafę przesuwną. Powody tego są oczywiste. Komoda ma zazwyczaj 3-4 szuflady, czy dodatkowe półki z boku i na tym koniec. Jeśli przyjrzymy się bliżej szafie, to dojdziemy do wniosku, że nie ma porównania pod względem ilości miejsca. To właśnie szafy przesuwne są w stanie zapewnić nam odpowiednią ilość miejsca do przechowywania swoich rzeczy. Są bardzo funkcjonalne, ponieważ zwykle są tak skonstruowane, aby zagwarantować nam wygodę i komfort.

     

Nie sposób pominąć również tego, że to właśnie szafy są w stanie dopełnić wystrój danego wnętrza. Przykładowo szafy przesuwne z lustrem wyglądają bardzo elegancko, ale sprawiają, że szybko zweryfikujemy swój wygląd przy ubieraniu. Dzięki temu nie musimy biec do lustra w przedpokoju, by sprawdzić, czy w danym stroju dobrze się prezentujemy, czy też nie. Dlatego można śmiało stwierdzić, że szafa przesuwna do sypialni to jedyny słuszny wybór i jeśli staniemy przed podobnym dylematem, to zawsze warto brać pod uwagę, to co wyjdzie nam na korzyść, a posiadanie szafy z pewnością można zaliczyć do takich rzeczy.

     

Jakie szafy do sypialni brać pod uwagę?

        

Tak naprawdę to nie ma jednej uniwersalnej metody na dobranie odpowiedniej szafy. Na pewno godne uwagi są tylko szafy, które zostały wykonane z jakościowych i solidnych materiałów, w tym na przykład biała przesuwna szafa do sypialni. Nie dość, że prezentują się dobrze, to jeszcze dają gwarancję, że będą nam dobrze służyły przez długie lata. W naszej ofercie czekają tylko takie produkty, więc każdy, kto u nas zamówi szafę, na pewno się nie rozczaruje. Godna polecenia jest szafa przesuwna, która sprawdza się jednakowo w większych, jak i mniejszych pomieszczeniach. Dzięki temu, że drzwi są przesuwne, nie musimy martwić się o to, że będzie nam utrudniać korzystanie z sypialni.

      

Jeśli chcemy optycznie powiększyć swoją sypialnię, to dobrym wyborem będzie szafa przesuwna z dużym lustrem. Prezentuje się bardzo okazale, ale przy okazji sprawia, że optycznie nasza sypialnia będzie wydawała się większa. Jeśli szukamy czegoś, co uda się ustawić w róg, to oczywiście godne uwagi będą szafy narożne do sypialni. Idealnie wypełnią ubytek, którego nie byliśmy w stanie odpowiednio zaaranżować, a przy okazji zapewnią nam sporą przestrzeń na ubrania.