Mezo - meble do pokoju dziennego

Filtry aktywne

Można powiedzieć, że pokój dzienny to wizytówka każdego domu. To tutaj przyjmujemy gości, spędzamy długie wieczory. Warto zadbać, aby to miejsce odpowiadało naszym wymaganiom. To, jaki styl wybierzemy przy aranżacji pokoju dziennego zależy od indywidualnych preferencji i upodobań. Jeśli urządzimy pokój dzienny w klasycznym stylu to trzymajmy się zasad i zadbajmy, żeby cała aranżacja mieszkania ze sobą współgrała. 

Szukasz mebli do pokoju dziennego w klasycznym stylu?                   

Musisz koniecznie zerknąć na kolekcję mebli Mezo . Meble systemowe do pokoju dziennego - Mezo doskonale prezentować się będą w mieszkaniu lub domu urządzonym w klasycznym stylu.  

Ciekawa i różnorodna kolorystyka mebli do pokoju dziennego Mezo zadowoli zarówno miłośników jasnych, jak i ciemnych barw.

Szeroki wybór brył w systemie natomiast pozwoli na zaaranżowanie salonu, pokoju dziennego czy sypialni według własnego gustu oraz potrzeb.

Cechą charakterystyczna tych mebli do pokoju dziennego Mezo są pogrubione wieńce górne i dolne, ramkowe fronty wykonane z płyty mdf oraz stylizowane, metalowe uchwyty. Fronty oraz korpusy mebli zrobione zostały z płyty dwustronnie laminowanej o gr 16 mm, a w szufladach zastosowano prowadnice z pełnym wysuwem.