Link dąb sonoma

Filtry aktywne

Podobają Ci się meble do salonu w kolorze jasny dąb?                   

Czy widziałeś już nasze meble z systemu Link? Jest to kolekcja warta zainteresowania. Meble z kolekcji LINK w kolorze jasny dąb to połączenie funkcjonalności, pakowności oraz nowoczesności. Dzięki prostym kształtom i modnej kolorystyce pozwalają na urządzenie w ciekawy sposób salonu, jadalni, sypialni czy pokoju młodzieżowego.

Głównym atutem mebli do salonu Link jest przede wszystkim pakowność i funkcjonalność. Zaokrąglone brzegi, przeszklone witryny oraz dodatkowe oświetlenie LED nadają im elegancji, a bogaty wybór brył w systemie pozwala na zaaranżowanie zarówno małego jak i dużego pomieszczenia.

Nie bez znaczenia jest także fakt, że meble Link mają wysoką jakość. Wykonane zostały z wysokiej jakości płyty dwustronnie laminowanej o gr 16 mm oraz listwy MDF. Obrzeża natomiast dodatkowo wzmocniono okleiną ABS odporną na codzienne użytkowanie. Do produkcji elementów szklanych zastosowano szkło hartowane, a uchwyty zrobiono z tworzywa sztucznego. Kolor mebli - jasny dąb sprawdzi się w ceimnych pomieszczeniach