Bianca - biała kuchnia w połysku

Filtry aktywne

Bianca - biała kuchnia w połysku

                                              

Biały kolor frontów szafek kuchennych, wykończonych na wysoki połysk może sprawić, że wnętrze kuchni będzie spokojne, wyrafinowane, świąteczne lub zwięzłe. Wszystko zależy od preferencji właścicieli.  Biała kuchnia w połysku cieszy się obecnie dużym zainteresowaniem. Meble kuchenne Bianca na wysoki połysk, w połączeniu z innymi odcieniami np. szarym, czerwonym, kawowym, czarnym i tak dalej, nadają pomieszczeniu świeżość i jasność. Decydując się na kuchnie w kolorystyce białej z połyskliwym wykończeniem powiększamy optyczną przestrzeń naszych pomieszczeń. Dodatkową korzyścią jest poczucie spójności i jednorodności detali wewnętrznych.

                                

Kuchnia biała w połysku - zalety

                            

Biały kolor we wnętrzu nadaje pomieszczeniu wyrafinowania, świeżości i elegancji. Właściciele małych kuchni docenią zalety tej barwy ze względu na wizualne powiększenia przestrzeni. Biała kuchnia w połysku będzie dobrze wyglądać w stylu klasycznym lub nowoczesnym. Jeśli zakupi się meble kuchenne wysoki połysk, wnętrze będzie wyglądało efektownie i stwarzało wrażenie nienagannej czystości. Czy do kuchni o małym metrażu będą odpowiednie białe meble na wysoki połysk? W małym pomieszczeniu biała kuchnia w połysku Bianca stworzy wrażenie przestronności, dzięki czemu kuchnia będzie wydawała się nieco większa. Natomiast dodatkowo wysoki połysk pełni tzw. efekt lustra, który dobrze prezentują się w małych pomieszczeniach, ponieważ obecność przedmiotów odbijających optycznie zwiększa przestrzeń.

                                

Jak połączyć klasyczną elegancję połyskującej bieli z nowoczesnymi trendami w designie?

                       

Klasyczny ponadczasowy charakter meble kuchenne Bianca świetnie połączą się z materiałami o wyglądzie i fakturze nawiązującej do granitu czy drewna. Odpowiednie wyważona kompozycja chłodnej bieli mebli w szafkach z kolekcji Bianka z marmurowym bądź lancelotowym blatem podkreśli elegancję i kunszt wizualny zestawienia. Dopełnienie bieli nubianem bądź innym materiałem drewnopodobnym pozwoli natomiast podnieść temperaturę barwną wnętrza podkreślając bardziej domowe wartości. Warto zauważyć że klasyczna, biała kuchnia w połysku Bianka dobrze komponuje się także z ciemniejszymi odcieniami - ciemny marmur, granit czy trawertyn, które będą stanowić idealne dopasowanie dla osób ceniących sobie nieszablonowość i ekspresyjny, nowoczesny design wnętrz.