Bianca - biała kuchnia w połysku

Wyświetlanie 1-24 z 39 elementów

Filtry aktywne

            

Bianca - biała kuchnia w połysku, posiadająca wszechstronne zastosowanie, dzięki czemu można stworzyć wnętrze w dowolnym stylu od minimalistycznych klasyków po luksusowe.

Biały kolor frontów szafek kuchennych, wykończonych na wysoki połysk może sprawić, że wnętrze kuchni będzie spokojne, wyrafinowane, świąteczne lub zwięzłe. Wszystko zależy od preferencji właścicieli.

Biała kuchnia w połysku cieszy się obecnie dużym zainteresowaniem.

Meble kuchenne Bianca na wysoki połysk, w połączeniu z innymi odcieniami np. szarym, czerwonym, kawowym, czarnym i tak dalej, nadają pomieszczeniu świeżość i jasność. Decydując się na kuchnie w kolorystyce białej z połyskliwym wykończeniem powiększamy optyczną przestrzeń naszych pomieszczeń. Dodatkową korzyścią jest poczucie spójności i jednorodności detali wewnętrznych.

          

Kuchnia biała w połysku - zalety

        

Biały kolor we wnętrzu nadaje pomieszczeniu wyrafinowania, świeżości i elegancji. Właściciele małych kuchni docenią zalety tej barwy ze względu na wizualne powiększenia przestrzeni. Białe kuchnie w połysku będą dobrze wyglądać w stylu klasycznym lub nowoczesnym. Jeśli zakupi się meble kuchenne wysoki połysk, wnętrze będzie wyglądało efektownie i stwarzało wrażenie nienagannej czystości.

 

Czy do kuchni o małym metrażu będą odpowiednie białe meble na wysoki połysk?

 

W małym pomieszczeniu białe meble kuchenne Bianca stworzą wrażenie przestronności, dzięki czemu kuchnia będzie wydawała się nieco większa. Natomiast dodatkowo wysoki połysk pełni tzw. efekt lustra, który dobrze prezentują się w małych pomieszczeniach, ponieważ obecność przedmiotów odbijających optycznie zwiększa przestrzeń.

       

Jak połączyć klasyczną elegancję połyskującej bieli z nowoczesnymi trendami w designie?

     

Klasyczny ponadczasowy charakter kuchni Bianca świetnie połączy się z materiałami o wyglądzie i fakturze nawiązującej do granitu czy drewna.

Odpowiednie wyważona kompozycja chłodnej bieli mebli w szafkach z kolekcji  Bianka z marmurowym bądź lancelotowym blatem podkreśli elegancję i kunszt wizualny zestawienia.

Dopełnienie bieli nubianem bądź innym materiałem drewnopodobnym pozwoli natomiast podnieść temperaturę barwną wnętrza podkreślając bardziej domowe wartości.

Warto zauważyć że klasyczna, biała kuchnia w połysku Bianka dobrze komponuje się także z ciemniejszymi odcieniami - ciemny marmur, granit czy trawertyn, które będą stanowić idealne dopasowanie dla osób ceniących sobie nieszablonowość i ekspresyjny, nowoczesny design wnętrz.