Promocje

AGA kremowy połysk

                     

Wyrafinowanie i lekkość kremowej kuchni zachwyca nienaganną czystością i szlachetnością, przyciąga oko spokojem, przywołuje komfort i ciepło. W otoczeniu kremowej kuchni na wysoki połysk, przyjemnie jest spędzać wieczory z całą rodziną lub rozpocząć dzień samotnie przy filiżance kawy. 

                       

Kremowa kuchnia na wysoki połysk ma wiele zalet

                     

Meble na wysoki połysk odbijając światło optycznie powiększają przestrzeń. Osiągnięty efekt lustra powoduje, że kuchnia wizualnie zmienia swoją geometrię. Wysokiej jakości meble na wysoki połysk posiadają powłokę odporną na blaknięcie i ścieranie. Pielęgnacja frontów nie jest szczególnie trudna, należy dokładne je przecierać, unikając tworzenia się plam.

                                                      

Kolor kremowy jest uniwersalny. Nadaje się do różnych stylów w jasnych wybarwieniach. Klasyczny design mebli kuchennych staje się coraz bardziej popularny i pożądany. Lekkie fasady pozwalają skupić się na oryginalnym wystroju i innych detalach. Jeśli dopełni się projekt zasłonami w ciepłych kolorach można uzyskać wygodną kuchnię w klasycznym stylu.

                            

Jeden zestaw mebli - wiele możliwości

                          

Kremowa kuchnia na wysoki połysk może nadawać wnętrzu zupełnie innego charakteru w zależności od tego, jak zostanie udekorowana i z jakimi kolorami będzie zestawiona. Łącząc ją z białymi kaflami, osiągniemy efekt maksymalnej jasności, przytulności i przestrzeni. Taka kuchnia będzie idealna do aranżacji retro i glamour. Z kolei w zestawieniu z brązem, kremowe fronty zachowają swoją przytulność, jednak nabiorą także nowego, bardziej nowoczesnego charakteru. W poszukiwaniu wyrazistszych połączeń, można pokusić się także o skontrastowanie kremowych mebli z mocnym, intensywnym bordo, który nada kuchni wyjątkowego ciepła.

                          

Kremowa kuchnia na wysoki połysk zapewni Twoim wnętrzom jednocześnie przytulność i elegancki charakter. Chociaż kremowa biel to tradycyjny wybór, pamiętaj, że kremowe meble to klasyka, która może mieć różne oblicza

AGA kremowy połysk 

Jest 35 produktów.
Pokazuje 1 - 35 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 35 z 35 elementów