Enjoy - meble industrialne

Wyświetlanie 1-15 z 15 elementów

Filtry aktywne

Czym wyróżniają się tak modne ostatnio industrialne meble?   

Styl industrialny wyróżnia przede wszystkim minimalizm. Unika się przepychu ozdobami, a używa raczej małej ilości dodatków. Jeżeli chodzi o pomieszczenia to są one zazwyczaj przestronne. Styl industrialny lubi wykończenia ścian kamieniem, cegłami, betonem. 

Meble industrialne Enjoy zaprojektowane zostały z myślą o ludziach ceniących sobie oryginalne, niepowtarzalne kształty oraz modną kolorystykę. Ich proste formy przypominają prawdziwe dzieła sztuki. W szafkach, komodach, stolikach dominują ciemne, proste nóżki. Jeżeli chodzi o uchwyty to stosuje się tutaj małe, delikatne uchwyty lub system bez-uchwytowy. 

W meblach industrialnych Enjoy dominują ciemne wybarwienia, w których zostały wykonane te meble pozwalają na dopasowanie ich do wnętrza urządzonego w każdym kolorze. Wykonane zostały z ponadprzeciętną dbałością z płyty dwustronnie laminowanej o gr 16 mm, a obrzeża dodatkowo wzmocniono okleiną ABS. Meble te doskonale wpasują się w małe, jak i duże pomieszczenia nadając im wyjątkowego charakteru.