Krone biały połysk

Filtry aktywne

Szukasz białych mebli do salonu z szafą? Zerknij na system Krone.

Meble KRONE doskonale prezentować się będą w salonie, pokoju dziennym, sypialni oraz przedpokoju urządzonym w nowoczesnym stylu. Biały kolor pozwala na dopasowanie ich do już istniejącej aranżacji. Jeżeli chcesz by meble w Twoim salonie były nie tylko piękne, ale także funkcjonalne wybierz zestaw mebli z szafą ubraniową, dzięki czemu zyskasz dużo miejsca do przechowywania, a w Twoim domu zapanuje porządek. 

Aby uzyskać niepowtarzalny efekt mebli, możesz wybrać dodatkowe oświetlenie. Witryny stojące i wiszące w połączeniu z szafą staną się funkcjonalnym zestawem mebli. Solidne wykonanie i niezwykle trwałe materiały gwarantują Państwu użytkowanie mebli Krone przez długi czas. Białe meble z szafą Krone będą świetnie prezentującym się kompletem mebli, który odmieni każdy pokój. 

Należy też wspomnieć o świetnej jakości mebli Krone. Korpus wykonano z płyty dwustronnie laminowanej o gr 16 mm, a fronty z płyty MDF w wysokim połysku. Wszystkie elementy szklane natomiast zrobiono ze szkła hartowanego. Elegancji oraz niepowtarzalnego wyglądu nadaje meblom oświetlenie LED oraz rowki we frontach i spłaszczenia u góry i dołu.