Inne There are no products in this category

Podkategorie

 • Witryny

                  

                     

  Witryny charakteryzują się przeszklonymi drzwiami oraz bardzo często szklanymi dodatkami w postaci półek za sprawą czego najczęściej służą do wyeksponowania pięknej zastawy stołowej lub naszych ulubionych zdjęć, figurek  czy innych dekoracji. Świetnie sprawdzą się w salonach, pokojach dziennych oraz gabinetach dodając ciekawego charakteru naszym wnętrzom. Ich praktyczno-dekoracyjne zastosowanie sprawia, że doskonale komponuje się w różnych aranżacjach wnętrz.

 • Barki

                    

                          

  Niegdyś cieszące się dużą popularnością barki na powrót stają się modne. Pozwalają one  na dłuższe przechowywanie trunków zachowując ich niezwykłe aromaty, a jednocześnie stanowią doskonałe miejsce do przetrzymywania kieliszków, ozdobnych szklanek, porcelany itp. Nowoczesne barki posiadają przeszklone szybki dzięki czemu są nie tylko funkcjonalne, ale też są ozdobą pokoju.

 • Szafki RTV

                                    

                                          

  Szafki RTV to stały elementy wyposażenia pokoju dziennego, salonu a nawet sypialni. To na nich stawiamy Telewizor przy którym z pewnością spędzamy dużo czasu oglądając ulubione filmy czy seriale. Dlatego powinny one doskonale komponować się z naszym wnętrzem podkreślając charakter danego pomieszczenia. Jeśli mamy kolekcję swoich ulubionych filmów, to powinniśmy zadbać o to, aby również były funkcjonalne posiadając półki oraz szafki w których pomieścimy sprzęt DVD oraz płyty.  W naszej ofercie z pewnością znajdą Państwo szafki spełniające Państwa oczekiwania.

 • Półki

                  

                        

  Półki to doskonałe dopełnienie zaaranżowanego wnętrza. Służą do postawienia ulubionych figurek, książek lub zdjęć. Posiadamy różnego rodzaju półki  nadające się do każdego pokoju. Począwszy od zupełnie prostych doskonale pasujący do nowoczesnych pomieszczeń, kończąc na bardziej fantazyjnych świetnie wyglądających w pokoju młodzieżowym.

 • Lustra

              

                      

  Lustra pełnią nie tylko funkcję praktyczna, ale też ozdobną. Z pewnością znajdują zastosowanie w nowoczesnych, jak i klasycznych domach. Lustra  odbijają światło przez co pomieszczenie staje się większe i jaśniejsze. Proponujemy Państwu szeroki wybór luster do łazienki, salonu oraz przedpokoju.