Promocje

Meble do przedpokoju

                

                        

W każdym domu potrzebne jest miejsce, w którym, po powrocie do domu, możemy zostawić obuwie i okrycie. Aby utrzymać przy tym ład i porządek, a jednocześnie ozdobić przedpokój, proponujemy Państwu gustowne meble do przedpokoju. W naszej ofercie znajdują się gotowe zestawy, istnieje jednak możliwość zakupu pojedynczych elementów.

Meble do przedpokoju 

There are no products in this category

Podkategorie

  • Garderoby

                     

    Przedpokój jest naszą wizytówką. To miejsce które odpowiada za pierwsze wrażenie. Meble więc powinny być wyjątkowo atrakcyjne i spełniać swoją reprezentatywną rolę, sugerując w jakim stylu urządzone są pozostałe pomieszczenia. W przedpokoju najważniejsze jest to aby znalazł się w nim wieszak na ubrania, lustro oraz szafka na buty. W naszej ofercie znajdą Państwo garderoby, które spełnią Państwa oczekiwania. Posiadamy szeroki wybór mebli do przedpokoju, które dostępne są w różnych wymiarach oraz wybarwieniach.

  • Szafki na buty

    Szafki na buty są nieodłącznym elementem każdego przedpokoju. Pozwalają na uporządkowanie obuwia, przez co nasze wnętrze wygląda estetycznie. Ze względu na to że zajmują niewiele miejsca, to pasować będą zarówno do małych jak i dużych pomieszczeń. W naszej ofercie posiadamy szafki w różnych rozmiarach oraz wybarwieniach, które z pewnością spełnią Państwa oczekiwania.